+421 905 966 177 skitour@skitour.sk

 

Penzión

s jedinečnou

atmosférou

vo VYSOKÝCH TATRÁCH

Vitajte v rodinnom Penzióne Skitour ** Stará Lesná.  Penzión sa nachádza v podtatranskej obci Stará Lesná.  Hosťom ponúkame  ubytovanie v jednej dvojlôžkovej izbe , v troch trojlôžkových izbách, v jednej štvorlôžkovej izbe a v jednej päťlôžkovej izbe. K dispozícii sú plne vybavené kuchyne na každom poschodí pre prípravu vlastnej stravy, posedenie na záhrade s grilom, krbom, šmýkačkou a k tomu nádherný výhľad na Vysoké Tatry.

Penzión Skitour** s celkovou kapacitou 20 lôžok je v prevádzke počas celého roka. V penzióne nebýva majiteľ, čo umožňuje klientom súkromie.
Vo všetkých priestoroch penziónu je dostupné WiFi pripojenie na internet a zákaz fajčenia. Bezplatné parkovanie je zaistené na súkromnom parkovisku 100 m od penziónu. Pobyt so psíkom do 10 kg  je povolený za poplatok po dohode s majiteľom.

Izba č. 1

Izba sa nachádza na prízemí s terasou do záhrady a na parkovisko. V izbe sú k dispozícii 3 lôžka, možnosť oddeliť alebo spojiť. Izba disponuje vlastnou kúpeľňou /vaňou/ s toaletou mimo izby. K dispozícii je spoločná kuchyňa s izbou č. 2.

Izba č. 2

Izba sa nachádza na prízemí. Disponuje sprchou a toaletou, ktorá sa nachádza v izbe.  K dispozícii sú tri lôžka, ktoré je možné oddeliť alebo spojiť. K izbe patrí spoločná terasa s izbou č. 1.

K izbe je spoločná kuchyňa s izbou č. 1.

Izba č. 3

Izba sa nachádza na prvom poschodí. Disponuje dvoma lôžkami, ktoré je možné spojiť alebo oddeliť a vlastným balkónom. K izbe patrí vlastná sprcha a vlastná toaleta, ktorá sa nachádza mimo izby.

K izbe je spoločná kuchyňa, spoločná s izbami č. 4 a č.5.

Izba č. 4

Izba sa nachádza na prvom poschodí. Disponuje 2 lôžkami a poschodovou posteľou. Dve lôžka je možné spojiť alebo oddeliť. V izbe sa nachádza sprcha s toaletou.

K izbe patrí spoločná kuchyňa s izbami č. 3 a č. 5.

Izba č. 5

Izba sa nachádza na prvom poschodí. Disponuje troma lôžkami, ktoré sa dajú oddeliť alebo spojiť. V izbe sa nachádza vlastná sprcha s toaletou.

K izbe patrí spoločná kuchyňa s izbami č. 3 a č. 4.

Izba č. 6

Izba sa nachádza na druhom poschodí. V izbe sú 3 lôžka, ktoré je možné oddeliť alebo spojiť a 2 lôžka v podkroví a TV. V izbe je vlastná sprcha s toaletou. Pri izbe je k dispozícii vlastný kuchynský kút s chladničkou, mikrovlná rúra, rýchlovarná konvica a jednoplatnička. Izba je vhodná pre rodiny s deťmi.

Spoločenská miestnosť

Spoločenská miestnosť sa nachádza v suteréne penziónu. V prednej časti je k dispozícii sedacia súprava s detským kútikom a hračkami, knihami a spoločenskými hrami.

V druhej časti je miestnosť s TV, stolmi a stoličkami, kde je možné spoločné posedenie.

Penzión SKITOUR Stará Lesná